חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הודעת פרטיות

עודכנה לאחרונה ב-24 באוקטובר 2023

הודעת פרטיות זו מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כל האמור בהודעת הפרטיות מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

1. מבוא

סאיקי מדיקל בע”מ וחברות הבת שבבעלותה המלאה (“סאיקי“, “אנחנו” או “אנו“) יצרו הודעת פרטיות זו (“הודעת הפרטיות” או “ההודעה“) כדי להמחיש את מחויבותנו הרבה לזכות המשתמש לפרטיות. הודעת פרטיות זו מגדירה את מדיניות ונהלי הפרטיות של סאיקי ביחס למידע שנאסף על ידינו בישראל באמצעות אתר סאיקי ‏(www.syqe.com או www.Syqe.co.il) (“האתר“) או באמצעות קמפיינים שיווקיים של החברה‏ או בעת יצירת קשר טלפוני עמנו או באמצעות תקשורת במסרונים (SMS), דואר אלקטרוני, או יצירת קשר באמצעות ה-WhatsApp של סאיקי או פניה אלינו ברשתות החברתיות או בכל דרך אחרת ליצירת קשר (ביחד, “שירות” או “שירותים“).

שים לב שחלה הודעת פרטיות נפרדת על האפליקציה לנייד שלנו המיועדת למשתמשים באפליקציה שלנו בישראל וכן למטופלים שמקבלים מאיתנו שירותים מיוחד כמו תכנית Syqe® Care . כמו כן, חלות הודעות פרטיות נפרדות ביחס לאפליקציה ולשירותים, המופנות לנושאי מידע ממדינות אחרות, מחוץ לישראל.

אנא שים לב שלמעט תכנית “®Syqe Care” לה יש תנאי שימוש ומדיניות פרטיות נפרדת, שירותנו נועדו לספק מידע כללי. השירות לא נועד לספק ייעוץ רפואי והנך מתבקש לפנות לגורם מטפל לצורך קבלת מידע ויעוץ ספציפי למצבך הרפואי.

אנחנו מעודדים אותך במידה רבה לקרוא הודעת פרטיות זו ולוודא שאתה מבין אותה במלואה ומסכים לה. אם אינך מסכים להודעה זו, אנא הפסק או הימנע מקבלת שירות מהחברה.

 

2. הסכמתך

בקבלת השירות, אתה מסכים לתנאים הקבועים בהודעה זו ביחס לאיסוף המידע שלך ולשימוש בו ולהכללת פרטי ההתקשרות שלך והמידע שאתה מוסר במאגר המידע של החברה.

 

3. הגדרות

3.1.החוקים החלים” משמע חוקים ותקנות בנושא פרטיות והגנת מידע שחלים על סאיקי, אם הם חלים על סאיקי.

3.2. מכשיר” משמע משאף SyqeAir והמוצרים הנלווים שלו שפותחו על ידי סאיקי.

3.3. מידע אישי” משמע מידע שניתן לזיהוי אישי, כלומר מידע שמזהה אדם פרטי או עלול במאמצים סבירים להביא לזיהוי אדם פרטי, בעצמו או בשילוב עם מידע נוסף.

3.4. נושא מידע” משמע אדם עליו קיים מידע אישי, לרבות מטופל.

3.5. מטופל” משמע אדם שקיבל טיפול רפואי עם המכשיר או משתמש בשירותים שלנו.

3.6. משתמשים” משמע כל אדם יחיד שמקבל מאיתנו שירות, לרבות מטופלים ורופאים.

 

4. המידע שאנחנו אוספים וכיצד אנחנו אוספים אותו

4.1 מידע אישי

4.1.1. מידע אישי שמתקבל ממשתמשים המקבלים מאיתנו בשירות. המבקרים באתר, כמו רופאים ומטופלים קיימים או פוטנציאליים, נציגים עסקיים של ספקי השירות שלנו ושותפים עסקיים, ונושאי מידע אחרים, עשויים לספק לנו מידע אישי בעת קבלת שירותים מהחברה, שכוללים מידע כמו שמם, כתובת הדואר האלקטרוני, כתובת המגורים, מספר טלפון (“פרטי יצירת קשר“) ושם מקום העבודה שלהם. המשתמשים עשויים גם לספק לנו מידע נוסף כמו תיאור של הנסיבות האישיות והמצב הרפואי שלהם, פרטים מזהים נוספים והעתק של הרישיון או המרשם לשימוש בקנאביס, ו/או מידע על השימוש בטכנולוגיה של החברה.

4.1.2. הקלטת שיחות. לצורכי בקרה ואיכות השירות, ייתכן ושיחות עם החברה יוקלטו ויישמרו במערכות המידע של החברה. כל שימוש בהקלטות ובמידע האגור בהן יהיה למטרות אלה בלבד ועל פי המפורט בהודעת בפרטיות זו.

4.1.3. כשאתה נרשם לרשימת התפוצה שלנו לדיוור הנך מסכים למשלוח תוכן ומידע שיווקי מאיתנו. באפשרותך לבקש שלא לקבל פניות שיווקיות ולהסיר את עצמך מרשימת הדיוור השיווקי בכל עת באמצעות הקישור בתחתית כל הודעה שיווקיות או באמצעות פניה אלינו.

4.1.4. מידע שאנחנו אוספים באופן אוטומטי. כאשר אתה מבקר באתר שלנו או משתמש בו או יוצר איתנו קשר דרך פלטפורמה דיגיטלית, אנחנו עשויים לאסוף את כתובת פרוטוקול האינטרנט שלך, את המיקום הגאוגרפי ומזהים אינטרנטיים אחרים באמצעות השימוש שלנו בקובצי עוגיות ואמצעים טכנולוגיים דומים. כמו כן, אנו עשויים לאסוף באופן זה מידע על נתוני שימוש טכניים או מצטברים, נתונים על המכשיר, מערכת ההפעלה, מיקום גרסת הדפדפן והגדרות השפה שהיו בשימוש, קובצי העוגיות והפיקסלים שהותקנו במכשיר והפעילות (לחיצות ואינטראקציות אחרות) וכיו”ב. למידע נוסף עיין במדיניות קובצי העוגיות.

 

5. איך אנחנו משתמשים במידע האישי (מטרות העיבוד)

אנו נשתמש במידע האישי שלך למטרות הבאות, בהתאם לחוקים החלים:

5.1. כדי לאפשר, להפעיל ולספק את השירות שלנו;

5.2 כדי לספק למשתמשים עזרה ותמיכה טכנית;

5.3 כדי להמשיך לפתח, להתאים ולשפר את השירות ואת חוויית המשתמש שלך;

5.4 כדי ליצור קשר עם המשתמשים שלנו (בדואר אלקטרוני, או בכל ערוץ זמין אחר) ולשלוח הודעות כלליות או אישיות שקשורות לשירותים; כדי ליצור קשר עם המשתמשים שלנו בהודעות על עדכונים (כמו תכונות ושירותים חדשים, וכדומה);

5.5. כדי לתמוך ולהגביר את אמצעי אבטחת המידע שלנו, לרבות למטרות מניעה והפחתה של סיכוני הונאה, שגיאות, פעילות אסורה או בלתי חוקית אחרת;

5.6. כדי ליצור נתונים סטטיסטיים מצטברים, להסיק מידע לא אישי או אנונימי או פסאודונימים, נתונים בשם בדוי (שהופכים ללא אישיים), שבהם אנחנו או השותפים העסקיים שלנו עשויים להשתמש כדי לספק ולשפר את השירותים שלנו או שלהם;

5.7. כדי לציית לחוקים ולתקנות החלים לרבות יישום חובות דיווח והודעה שאנחנו עשויים להיות כפופים להן, לרשויות ולסוכנויות ממשלתיות מוסמכות.

5.8. כדי להעביר הודעות שיווק וקידום בנושא השירותים בכפוף להסכמתך, כאשר הסכמה זו נדרשת. אנחנו עשויים גם לפנות אליך באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שתספק לנו כדי להודיע לך על שירותים חדשים או מידע אחר שלדעתנו יהיה חשוב לך. אם אינך מעוניין לקבל הודעות קידום כאמור, אתה רשאי להודיע לנו בכל עת ביצירת קשר איתנו לפי הנחיות המופיעות בהודעות הקידום שתקבל.

 

6. שמירה: לכמה זמן אנחנו שומרים את המידע שלך?

6.1. אנחנו שומרים מידע אישי מסיבות שונות ולתקופות זמן שונות, לפי דרישת החוק החל או לשם ביצוע חוזים שאנחנו מחויבים להם ו/או לצורך מתן השירותים ו/או כדי להגשים את האינטרסים הלגיטימיים שלנו; ו/או כפי שמותר בחוקים החלים. בכל עת תוכל לפנות אלינו בכתובת: [email protected] ולבקש לדעת לכמה זמן נשמר המידע אודותיך.

6.2. אנא שים לב שלמעט כפי שנדרש בחוקים החלים, לא נהיה מחויבים לשמור את המידע שלך לתקופה מסוימת, ואנחנו חופשיים למחוק אותו בצורה מאובטחת מכל סיבה שהיא ובכל עת, בהודעה לך או ללא הודעה.

 

7. עם מי אנחנו משתפים את המידע?

אנחנו עשויים לשתף את המידע שלך (לרבות המידע האישי) עם צדדים שלישיים מסוימים, לרבות סוכנויות אכיפת חוק, ספקי השירותים והחברות המסונפות שלנו, כמפורט להלן:

7.1. ציות לחוקים החלים, לצווים משפטיים ולרשויות. אנחנו עשויים לגלות או לאפשר לפקידי אכיפת חוק וממשל לגשת למידע אישי מסוים, בתגובה להזמנה לדין, לצו חיפוש או לצו בית משפט (או לדרישה דומה), או כציות לחוקים החלים, לרבות למטרות ביטחון לאומי. גילוי או גישה כאמור יכולים להתרחש עם או ללא הודעה לך, אם אנחנו סבורים בתום לב שאנחנו מחויבים משפטית לעשות זאת, או שהגילוי הולם בקשר למאמצים לחקור, למנוע או לפעול ביחס לפעילות בלתי חוקית, הונאה או עוולה אחרת, ממשיות או נחשדות.

7.2. ספקי שירותים ושותפים עסקיים. אנחנו עשויים להעסיק חברות ואנשים נבחרים מצד שלישי כדי לבצע שירותים משלימים לשירותינו (לדוגמה שירותי אירוח נתונים, שירותי ניתוח נתונים, מסחר אלקטרוני, שירותי מעורבות משתמשים, שירותי ניטור והפצת דואר אלקטרוני, שירותי מחקר ופיתוח, וכן היועצים שלנו בתחום משפטי, עסקי, פיננסי או ציות) (ביחד “ספקי השירותים”). ספקי שירותים אלה עשויים לקבל גישה למידע אישי, שיכול להשתנות ויהיה מוגבל למידע הדרוש לביצוע התפקידים המסוימים והמטרות המסוימות כדי לאפשר את מטרות השירות והשירותים שלנו, והם יהיו כפופים להתחייבויות הגנת מידע ופרטיות.

7.3. צדדים שלישיים. אנחנו עשויים לשתף מידע אישי בקשר לכל ארגון מחדש, מיזוג מכירה, מיזם משותף, המחאה, העברה או הקנייה אחרת של כל עסקי החברה, נכסיה או מניותיה או חלק מהם, בשלב הצעה או בפועל (לרבות בקשר להליכי פשיטת רגל או הליכים דומים).

למען הסר ספק, סאיקי רשאית לשתף מידע אישי שנאסף דרך האתר והשירותים באמצעים נוספים, בהתאם לאישור מפורש של נושא המידע, אם אנחנו מחויבים משפטית לעשות זאת, או אם הפכנו את המידע ללא אישי ולאנונימי. אנחנו רשאים לשתף או להשתמש בדרך אחרת במידע שאינו אישי לפי שיקול דעתנו הבלעדי וללא צורך באישור נוסף.

 

8. אמצעי אבטחה

8.1. סאיקי מחזיקה אמצעי הגנה פיזיים, אלקטרוניים ופרוצדורליים כדי להגן על מידע אישי, לרבות כפי שנדרש בחוקים החלים. אנחנו מגבילים (ודורשים מספקי השירותים שלנו להגביל) את הגישה למידע אישי רק לעובדים שנדרשים לדעת את המידע כדי לאפשר את תפעול האתר ו/או לספק את המוצרים והשירותים שלנו או לאנשים שהוסמכו כדין על ידי נושאי מידע לגשת למידע האישי שלהם. אמנם אנחנו שואפים להגן על כל המידע האישי שנמסר לנו, אך אנחנו לא יכולים להבטיח את אבטחת כל המידע שמועבר לנו, ובפרט מידע שמועבר באינטרנט.

8.2. לתשומת לבך, ביצירת קשר עמנו דרך פלטפורמות צד ג’, לרבות באמצעות שירותי דוא”ל, הודעות SMS, רשתות חברתיות או ה-WhatsApp הנך עושה שימוש בכלים המופעלים על ידי חברות חיצוניות ודרך חשבונך האישי באותן חברות. שימוש כאמור כפוף לתנאי השימוש של אותן חברות ומדיניות הפרטיות שלהן. סאיקי אינה אחראית ואינה יכולה לערוב להגנת פרטיותך או אבטחת המידע המועבר באמצעות שירותים אלו ועל כן מובהר בזאת כי יצירת קשר עמנו באמצעות שירותים אלו נתון לשיקול דעתך ואחריותך הבלעדית.

 

9. הזכויות שלך

אכפת לנו מזכויות הפרטיות שלך. שים לב שייתכן שיש לך זכויות מסוימות ביחס לאופן האיסוף, העיבוד והשימוש במידע האישי שלך בהתאם לחוק החל בישראל.

9.1. בכל המקרים האמורים לעיל שבהם אנחנו אוספים, משתמשים או מאחסנים את המידע האישי שלך, עשויות להיות לך הזכויות הבאות לפי הדין בישראל וברוב המקרים תוכל לממש אותן בחינם. בכל עת תוכל לפנות אלינו בכתובת: [email protected] ולבקש לדעת איזה מידע אישי אנחנו שומרים עליך. אנחנו נבצע מאמצים בתום לב לאתר את המידע שביקשת לגשת אליו. כמו כן, תוכל לבקש מאיתנו לעדכן או לתקן מידע שאינו שלם, מדויק או עדכני.

9.2. כשתבקש מאיתנו לממש את זכויותיך במסגרת מדיניות זו והחוקים החלים, ייתכן שנצטרך לבקש ממך לספק לנו אישורים מסוימים כדי לוודא שאתה מי שאתה טוען להיות ולהימנע מלגלות לך מידע אישי שקשור לאחרים שאתה לא מוסמך לקבל, ולשאול אותך שאלות כדי להבין טוב יותר את האופי וההיקף של המידע שאתה מבקש לגשת אליו.

9.3. אנחנו רשאים להוריד מהמידע שנעמיד לרשותך כל מידע אישי שקשור לאחרים. נוסף על כך, אנחנו רשאים למחוק מידע אישי ללא הודעה נוספת, אם אנחנו נדרשים לעשות זאת לפי החוקים החלים.

9.4. העברות מידע בינלאומיות
אנחנו רשאים לאחסן, לעבד או לשמור מידע במיקומים שונים ברחבי העולם, לרבות באמצעות שירותים מבוססי ענן שמסופקים ברחבי העולם. אם אתה נמצא במדינה שבה העברת המידע האישי שלך למדינה אחרת דורשת את הסכמתך, באמצעות קבלת השירות אתה נותן לנו הסכמה מפורשת וחד משמעית להעברה כזו או לאחסון, לעיבוד ולשמירה של המידע במדינות אחרות, גם אם רמת ההגנה בהן פחותה מרמת ההגנה במדינה שלך.
אם אתה נושא מידע באזור שיפוט אחר – יתכן שיחולו זכויות אחרות ושלא כל הזכויות המוזכרות לעיל יחולו עליך.
כדי לממש זכויות אלו, כאשר הן חלות, פנה אלינו כמפורט בסעיף 14 “יצירת קשר איתנו” במדיניות זו.

 

10. ילדים

השירותים מופנים לאנשים מגיל 18 ומעלה ומתוכנן לשימושם. אנחנו לא משדלים או אוספים ביודעין מידע אישי מילדים מתחת לגיל 18. אם למרות זאת קיבלנו מידע אישי מאדם פרטי שמצביע על כך שהוא מתחת לגיל 18 או שיש לנו סיבה לחשוב כך, נמחק את המידע האמור מהמערכות שלנו. אם אתה אדם פרטי מתחת לגיל 18 אתה נדרש שלא להשתמש באתר ו/או בשירותים שלנו.

 

11. קישורים לצד שלישי

11.1. כחלק מקבלת השירותים שלנו או בגלישתך באתר ייתכן ותופנה לאתרים או לשירותים של השותפים שלנו, לדפי המדיה החברתית שלנו, למפרסמים ולחברות מסונפות. בנוסף, כשאתה לוחץ על היפר-קישורים מאתרנו לאתרים אחרים, ייתכן שאתרים אלו יעקבו אחר הפעילות שלך באמצעות שימוש בקובצי העוגיות או באמצעים אחרים, בהתאם למדיניות הפרטיות שלהם.

11.2. אנחנו רשאים להפעיל דף חברה בפלטפורמות מדיה חברתית כמו Facebook‏, LinkedIn וכדומה (“דף חברה“), וייתכן שנאפשר לך להשתמש בכפתורי השיתוף ברשתות החברתיות שלנו כדי לשתף את התוכן שלנו בפלטפורמות אלו.

11.3. כשאתה לוחץ על קישורים שכלולים באתרנו וכשאתה גולש בדף החברה שלנו ו/או מפרסם בו הודעה, ו/או כשאתה משתמש בכפתורי השיתוף ברשתות החברתיות שבאתרנו ו/או משתמש בשירותי צד ג’ כאמור בסעיף 11.1, אתה עושה זאת לפי שיקול דעתך הבלעדי ובכפוף לתנאים ולהתניות וכן למדיניות הפרטיות של כל פלטפורמת צד שלישי. שים לב שאיננו נושאים בכל אחריות או חבות למסמכי מדיניות אלו וכי פלטפורמות צד שלישי האמורות או האתרים האמורים עשויים לעקוב אחר פעילותך.

11.4. שים לב כי כשאתה מפרסם הודעה בדף החברה שלנו בפלטפורמה מסוימת, אנחנו רשאים לאסוף מידע אישי מהפרופיל הציבורי של פלטפורמה זו, כולל שם, תמונה וכל מידע אחר שתעמיד לרשותנו כשתלחץ לייק, תפרסם פוסט או תתקשר עם דף החברה שלנו בדרך אחרת.

 

12. שינויים בהודעת פרטיות זו

הודעת פרטיות זו עשויה להשתנות מעת לעת. אם נחליט לשנות את הודעת הפרטיות שלנו נפרסם את השינויים בעמוד זה. המשך השימוש שלך בשירותים שלנו לאחר פרסום הודעה כאמור מהווה את הסכמתך לכל השינויים. כאשר שינויים כאלו ידרשו את הסכמתך המסוימת, נקבל אותה לפני שנחיל את השינויים על המידע האישי שלך.

 

14. יצירת קשר איתנו

אם יש לך שאלות על הודעת פרטיות זו, או במקרה שאתה מעוניין לממש זכויות מסוימות שאתה זכאי להן ביחס למידע האישי שלך, פנה אלינו בכתובת הדואר האלקטרוני [email protected]. אתה מוזמן לשלוח שאלות והצעות בעניין הודעת הפרטיות שלנו.
בנוסף, מוקד שירות הלקוחות שמספרו 2064* עומד לשירותך בימים א’ עד ה’ בשעות העבודה בין 09:00 ל-17:00. הודעה שהושארה מחוץ לשעות העבודה תענה ביום העבודה הקרוב הבא.

אני רוצה לקבל מכם ניוזלטר דו חודשי!

תשלחו אותו בבקשה אל:

דילוג לתוכן