חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

Bedrocan & SyqeAir

השפעה אחידה ועקבית בטיפול עם קנאביס רפואי להפחתת עוצמת כאב עצבי כרוני.

תפרחת הקנביס הרפואי שמאוחסנת ב-60 מנות מדודות בתוך מחסניות SyqeAir היא תפרחת קנביס רפואי של חברת בדרוקאן (Bedrocan); ליתר דיוק, קנביס עתיר THC מזן ®Bedrocan. תפרחת מְתוּקְנֶנֶת – בפיקוח תקנים מחמירים ביותר לייצור ולבקרת איכות.

התפרחות של בדרוקאן בעלות הרכב הדיר בעל וַרְיַאבִּילִיּוּת (שונות) נמוכה ככל הניתן בין האצוות, של הקנבינואידים הנחקרים ביותר (THC/CBD) בצמח; הרכב שניתן לחזור עליו מאצווה לאצווה. בפועל, מדובר בצמח טבעי, שהרכביו עקביים בכל גידול ולכן מאפשרים טיפול עקבי עם השפעה קלינית קבועה וצפויה מראש, לאורך זמן.

אל הקנביס האיכותי הזה, הצטרפה בשנים האחרונות טכנולוגיה פורצת דרך, שמסוגלת, לראשונה, להנגיש בשאיפה מינונים מדידים (במיקרוגרם) של ה-THC (באירוסול) מתוך תפרחת הקנביס: המשאף הרפואי ומחסנית SyqeAir.

מיהי חברת Bedrocan?

בדרוקאן היא חברה בעלת מוניטין עולמי, שמייצרת קנאביס רפואי בדרגה הגבוהה ביותר האפשרית. החברה פועלת בהולנד, וכבר ארבעה עשורים עוסקת ומתמחה בגידולי פנים (indoor cultivation) של קנאביס בתנאי פיקוח מתוקננים ומבוקרים. היום היא נחשבת לחברה החדשנית והמובילה בייצור תפרחות שלמות של קנאביס, שעומדות בתקנים הדרושים ומפוקחות לבקרת איכות. בדרוקאן מחזיקה באישור EU-GMP (Good Manufacturing Practice) של האיחוד האירופי לתנאי ייצור נאותים. קנאביס נקי ממתכות כבדות, ממזהמים הנישאים באוויר ומחומרי הדברה.

סטנדרטיזציה (=תִּקְנוּן): הדרך להשגת השפעה עקבית בטיפול

סגולותיו הרפואיות של הקנאביס ידועות כבר מאות שנים. ולמרות זאת, הוא לא נחשב לתרופה היות והוא לא עבר מסלול אישור כתרופה, גם במדינות (כמו ישראל) שמאשרות למטופלים להיעזר בקנאביס להפחתה בעוצמת כאב כרוני ותסמינים של אבחנות רפואיות שונות. אחת ההסתייגויות ממתן וקבלת הטיפול הן תופעות הלוואי הלא צפויות מהטיפול.

מדוע הסטנדרטיזציה חשובה כל כך, במיוחד בתחום הטיפולי?

הסטנדרטיזציה בגידול התפרחת משפרת את פוטנציאל ההדירות (עקביות) של הרכבי ה-THC וה-CBD וכנראה גם בשאר החומרים בתפרחת. הסטנדרטיזציה מייצרת תשתית להוכחת יעילותו ובטיחותו של הטיפול עם הקנביס הרפואי. הסטנדרטיזציה היא כלי מקובל על רופאים, כדי לדעת שכל המטופלים שלהם מקבלים את אותו הטיפול. ובנוסף:

  • הדרך היחידה להשוואה בין ממצאים של ניסויים ומחקרים קליניים שונים לאורך זמן
  • בעלת חשיבות מכרעת בכל הנוגע למתן טיפול יציב בקנאביס רפואי (ובכלל)
  • השיטה היחידה לטיוב ההשפעה העקבית של הטיפול לאורך זמן
  • עוזרת למקסם את הדירות המינון והרכבו האחיד
אנחנו בסאיקי רואים גם כן את השפעתו המיטיבה של הקנביס הרפואי ונחושים להוביל שינוי עולמי בסטנדרטיזציה של טיפול באמצעותו: טיפול בטוח, עקבי ומותאם אישית, עם אפקט מהיר ומשמעותי, במינימום תופעות לוואי וללא חשיפה לנזקי עישון. ויש לנו עוד מטרה: לתת לרופאים מכשיר רפואי ששולט במינון נמוך ומדיד, המאפשר לבצע מעקב אחרי מצב החולה.

הסיבות שבזכותן בחרנו בחברת בדרוקאן ובזן ®Bedrocan

התפרחת שבחרנו להשתמש בה ולהכניס למחסניות SyqeAir היא: ‘Bedrocan® – Cannabis sativa L. Afina’. זהו מוצר הקנאביס הרפואי הנחקר ביותר בעולם בהשוואה למוצרי קנאביס אחרים. לקריאה נוספת בנושא (באנגלית)>>

לחברת בדרוקאן עוד 4 תפרחות שונות לשימוש רפואי: ®Bedrobinol® ,Bediol® ,Bedica® ,Bedrolite.

כל מי שמבין את תחום הקנביס מכיר את השונות שמתקבלת בין “זן” (מותג) ל”זן” אחר. שונות גם בתוך אותו זן שגדל בתנאי סביבה שונים, וגם בתוך אותו שדה עצמו. כנראה שמספיק שצמח אחד קיבל יותר אור ביחס לצמח שגדל לידו בכדי לשנות את אחידות הרכב החומרים.

שונות הזנים היא אחת מהסיבות לחוסר ההשפעה העקבית שמדווחת במחקרים שונים בספרות המדעית (הסיבה השנייה היא מינון לא קבוע). השונות יכולה לגרום ל”רכבת הרים” בתופעות הלוואי ובהקלה על הכאב. וכנראה שאי אפשר לנהל חיי שגרה או לתכנן תוכניות כשלא ניתן לצפות מה יקרה בעוד דקות או שעות לאחר נטילת הטיפול.

הצטרפו אלינו לסיור במתחם בדרוקאן

© Bedrocan corporate video

© Photos from Bedrocan archive

References:
Bedrocan.com

SyqeAir - משאף ומחסנית לקנאביס רפואי

להפחתה מהירה בעוצמת כאב כרוני ממקור עצבי
ולשיפור איכות השינה

במינימום תופעות לוואי פסיכואקטיביות

בלחיצת כפתור,
בלי הכנות מוקדמות

בליווי אחות חינם

(שווי ההטבה 1,450 ₪)

לשמירה על תפקוד תקין בשגרה ולאיכות חיים מיטבית בצל הכאב

אני רוצה לקבל מכם ניוזלטר דו חודשי!

תשלחו אותו בבקשה אל:

דילוג לתוכן