חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה לאחרונה באוקטובר 2023

 

סאיקי מדיקל בע”מ הינה חברת מד-טק חדשנית שפיתחה טכנולוגיה פורצת דרך למתן קנאביס בשאיפה (“החברה“). החברה מייחסת חשיבות רבה להתאמת שירותיה לאנשים עם מוגבלויות שונות על מנת לקדם שוויון זכויות ומתוך אמונה כי לכל בני האדם הזדמנות שווה ונגישות לשירות ולמידע. החברה פועלת להנגיש את השירותים שהיא נותנת לכלל האוכלוסייה בדרך של הדרכת עובדי החברה והטמעת כלים ומערכות שיאפשרו נגישות לאתר האינטרנט שלנו לצרכים השונים.

 

מהות אתר אינטרנט נגיש
אתר אינטרנט נגיש הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

 

הנגשת האתר והתכנים
התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג’: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013, לתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות ,WCAG 2.0 האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

במסגרת הנגשת האתר דאגנו ושמנו דגש, ביו היתר, על יישום הסעיפים הבאים: יש אפשרות לשנות את גודל הטקסט לצורך התאמה מרבית, לראות את האתר בשחור-לבן ללא צבעים, להדגשת ניגודיות הצבעים, לבטל את הרקע ועוד. כל אלו מתאפשרים באמצעות סרגל הנגישות שבאתר. בנוסף, האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

 

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג’
בדפי האתר ייתכן ויש קישורים לתכני צד ג’. נגישות הדף תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תכני צד ג’) ולכן אנחנו לא יכולים להבטיח נגישות מלאה ועמידה בתקן עבור דפים אילו.

 

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט
רכיבי הנגשת האתרים פועלים באופן מיטבי בדפדפן chrome, ובתוכנות קוראות מסך מסוג:NVDA / Jaws/ Voiceover.

 

הסדרי נגישות בארגון

 

הנגשת השירות
מוקד שירות הלקוחות שלנו עומד לשירותכם ונעשה את מירב המאמצים להנגיש ולהתאים את השירות עבורכם. שיחות המוקד הטלפוני שלנו הינן ללא רעשי רקע או מוזיקה כדי שתוכלו לשמוע בבהירות את הנאמר.

אנו מתאמים שיחות זום במידת הצורך כדי לאפשר לראות פנים ולקרוא שפתיים, ואף מבצעים פגישות פיזיות לאוכלוסיות שמתקשות בשימוש בטכנולוגיה. כמו כן, יש לנו טפסים בשפות שונות כדי להנגיש את המידע לאנשים ששפת אימם איננה עברית.

אנו משתדלים ועושים מאמצים רבים כדי לשפר את נגישות השירותים שלנו ואת נגישות האתר בפרט, כחלק ממחויבותנו לאפשר שירות שוויוני בו עבור כלל האוכלוסייה, לרבות לאנשים עם מוגבלויות.

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים והתכנים באתר יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו במלואם. במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

 

רועי יבין
טלפון:  2064*
דואר אלקטרוני: [email protected]

אני רוצה לקבל מכם ניוזלטר דו חודשי!

תשלחו אותו בבקשה אל:

דילוג לתוכן