חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות סאיקי

אודות סאיקי

עובדי סאיקי מדיקל

מי אנחנו?

אנחנו סאיקי מדיקל, חברת מד-טק חדשנית שפיתחה טכנולוגיה פורצת דרך למתן קנאביס בשאיפה. יצאנו לדרך בשנת 2011 עם חזון שריגש אותנו מאוד: לצמצם את כמות הסבל והכאב של כמה שיותר אנשים, כמה שיותר מהר, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחשיבה מתמדת על מה המטופלים שלנו באמת צריכים.

אנחנו מכירים בהשפעה הטיפולית המיטיבה של הקנאביס הרפואי ונחושים להוביל שינוי עולמי בסטנדרטיזציה של הטיפול בקנאביס. להפוך אותו לטיפול מותאם אישית, בעל השפעה מהירה, במינימום או ללא תופעות לוואי. ובמקביל, לתת לרופאים את היכולת לטפל באמצעות הקנאביס בהתאם לעקרונות הסטנדרט הרפואי של טיפול בטוח ויעיל במינון מדיד, עקבי והנמוך ביותר שניתן, ובנוסף מעקב קליני צמוד. כל זאת באמצעות מכשיר רפואי שנתמך במחקרים קליניים ושאינו כולל חשיפה לנזקי עישון.

מה אנחנו עושים?

פיתחנו את המשאף הרפואי SyqeAir – טכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לרופאים ולמטופלים לנהל את הטיפול בקנאביס בהתאם לעקרונות הסטנדרט הרפואי של טיפול בטוח ויעיל במינון מדיד, עקבי והנמוך ביותר שניתן. משאף רפואי פורץ דרך שיעילותו, בטיחותו ויכולתו להשיג איזון אופטימלי בין הפחתה במדדי הכאב לבין שליטה בהשפעות הפסיכואקטיביות הוכחו במחקרים קליניים.

בכל שאיפה, משתחררת כמות מדודה ועקבית של THC מתפרחת קנאביס גולמית בעלת ספקטרום מלא, אחיד ועקבי של החומרים הפעילים. הקנאביס ארוז במחסנית ייעודית, המוטענת בצורה מאובטחת בתוך המשאף, מוכנה לשימוש מיידי. המחסנית מכילה 60 יחידות סטנדרטיות (בגודל של כרטיס סים כל אחד) ובכל יחידה נארזה כמות אחידה מתפרחות קנאביס גולמיות שגודלו בהתאם לתנאי ייצור מחמירים GMP.

הסיפור שלנו

הקריאה לצאת למסע התחילה בכאב האנושי ובהבנה הכואבת שהקנביס הרפואי  שטומן בחובו השפעה כל כך מיטיבה על הכאב, לא מספק את מלוא הצרכים; הוא לא מדיד, הוא לא צפוי, הוא לא אחיד והוא לא טיפול שתואם את עקרונות הסטנדרט הרפואי.

התסכול היה עצום. ידענו שהקנביס הוא הפתרון שהעולם מצפה לו. כשבפועל, הוא מוגדר כסם מסוכן עם תדמית חברתית שלילית, תפיסות שגויות ושאלות פתוחות בלי אף מחקר מדעי שיכול לענות עליהן.

היום יש בידינו טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת לרופאים ולמטופלים לנהל את הטיפול בקנביס בהתאם לעקרונות הסטנדרט הרפואי של טיפול בטוח ויעיל במינון מדיד, עקבי והנמוך ביותר שניתן. פלטפורמה ידידותית ומעוצבת שמגובה במחקרים קליניים להפחתה בעוצמת הכאב שמתחילה בתוך 5 דקות ולשיפור איכות השינה, במינימום או ללא תופעות לוואי פסיכואקטיביות.

הקנביס הרפואי אולי לא מציל ממוות, אבל טיפול בקנביס רפואי באמצעות המשאף הרפואי SyqeAir לגמרי מציל את איכות החיים של כל אדם כאוב שניסה אותו ומאפשר אורך נשימה.

הצוות שלנו

Content
ד"ר איתן חי-עםיו"ר רפואי
פרי דוידסוןמייסד, מנכ"ל קבוצת Syqe
חגית קמיןמנכ"לית SyqeAir
בני שוורץסמנכ"ל טכנולוגיות ומייסד משותף
רועי רםסמנכ"ל מחקר ופיתוח
עדו צורסמנכ"ל כספים
רועי ליפשיץסמנכ"ל הנדסה
גבע רוזנטלסמנכ"ל חדשנות וחווית משתמש
ליאור לויןסמנכ"לית אופרציה עסקית ומשאבי אנוש
נעמה אורןסמנכ"לית הבטחת איכות ורגולציה
לימור בהטמנהלת אזורית - ישראל
יעקב ווגלדירקטור פיתוח עסקי ומכירות גלובליים
שרון הרצמןדירקטורית אופרציה עסקית
ג'ורג' ריביץדירקטור אתר ייצור
ד"ר שוקי (יהושוע) אבירם, RN, Ph.Dדירקטור התחום הקליני
אורן רוןהיועץ המשפטי

אני רוצה לקבל מכם ניוזלטר דו חודשי!

תשלחו אותו בבקשה אל:

דילוג לתוכן